Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd ] αγώνας 212 προϊόντα.
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Λευκό χρώμα για αυτοκίνητο GPS ραδιόφωνο
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Τα PCB βουλωμάτων συνδετήρων κώδικα Γ FAKRA HSD τοποθετούν τον κάθετο συνδετήρα επιγραφών καρφιτσών
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
|---|---|
| Τοποθετώντας τύπος: | Τα PCB τοποθετούν |
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
ο συνδετήρας διπλό Γ 2x4Pin FAKRA HSD που κωδικοποιεί το μπλε χρώμα για το PCB τοποθετεί
| Αριθμός θέσεων: | 2X4 καρφίτσες σημάτων |
|---|---|
| Τοποθετώντας τύπος: | Τα PCB τοποθετούν |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
4+4 Pin FAKRA HSD Connector Στροφή δεξιά για την ηλεκτρονική αυτοκινήτου
| Αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+4PIN |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Στροφή δεξιά Τύπος Πράσινο χρώμα Για ραδιόφωνο αυτοκινήτου
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
Το αυτοκίνητο μαύρο χρώμα συνδετήρων 4+2 καρφιτσών FAKRA HSD για το PCB τοποθετεί
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν |
|---|---|
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικοποιήστε το Α, μαύρο χρώμα |
| Στυλ συνδέσμου: | Σωστή γωνία |
Ο συνδετήρας κωδικοποίησης HSD 2 καρφιτσών Γ FAKRA HSD LVDS 2x4 για το PCB τοποθετεί
| Αριθμός θέσεων: | 2X4 καρφίτσες σημάτων |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
| Τοποθετώντας τύπος: | Τα PCB τοποθετούν |
4+2Pin τα PCB συνδετήρων κώδικα FAKRA HSD Γ τοποθετούν το βούλωμα για τη κάμερα LVDS/USB/IEEE 1394
| Τύπος: | Τύποι HSD +2 |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
| Τοποθετώντας τύπος: | Τα PCB τοποθετούν |
Συνδετήρας καρφιτσών ε-σημαδιού FAKRA HSD LVDS 4 μπλε βούλωμα χρώματος 90 βαθμού για τη BMW
| προσανατολισμός: | Σωστή γωνία |
|---|---|
| Τοποθετώντας τύπος: | Τα PCB τοποθετούν |
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
τα PCB συνδετήρων 4Pin FAKRA HSD τοποθετούν τον κάθετο αυτοκίνητο συνδετήρα επιγραφών καρφιτσών
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
| Κώδικας: | Γ-κώδικας |

