Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd ] αγώνας 212 προϊόντα.
4+2Pin C Κωδικός FAKRA HSD LVDS Συνδετήρας Κατευθείας γωνίας Τύπος για τηλεματική GPS
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Συνδετήρας HSD FAKRA PCB για τη μετάδοση σήματος GSM οχήματος
| Αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
Συνδετήρας FAKRA HSD 4+2Pin για συνδέσεις κεραίας αυτοκινήτων
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Αντίσταση: | 100Ω |
4+2Pin το χρώμα Waterblue συνδετήρων κώδικα FAKRA HSD Ζ για PCB/Panel τοποθετεί
| ΚΟΝΤΟΣ: | Ζ-κώδικας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Στροφή δεξιά Αμαξοκίνητο οχήμα LVDS συνδετήρες για τοποθέτηση PCB
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
Δικαίωμα γωνίας FAKRA HSD Connector 4+4 Pin για αυτοκινητοβιομηχανικές κάμερες LVDS
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+4PIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector Κατευθείος γωνία Τύπος για Αντένα GPS
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
Τα μπλε PCB συνδετήρων χρώματος FAKRA HSD κώδικα Γ τοποθετούν το βούλωμα για τη BMW
| Τύπος: | Τύποι HSD +2 |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
| Κώδικας: | Γ-κώδικας |
4+2pin FAKRA HSD LVDS συνδετήρας Claret Violet χρώμα για PCB αυτοκίνητο βίντεο ραδιόφωνο
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount RF Coaxial Connector για GPS
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |

