Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd ] αγώνας 212 προϊόντα.
Κωδικοποιήστε μια αρσενική επιτροπή PCB συνδετήρων FAKRA HSD τοποθετεί για το ραδιόφωνο αυτοκινήτου
| Τύπος: | Ομοαξονικός |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| κώδικας: | Α-κώδικας, μαύρο χρώμα |
90 PCB συνδετήρων βαθμού FAKRA HSD τοποθετούν το βούλωμα κώδικα Ζ 4 ασφαλείας για τη κάμερα
| Τύπος: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| κώδικας: | Ζ-κώδικας, χρώμα WaterBlue |
Συνδέτης FAKRA HSD LVDS για εφαρμογές υψηλής συχνότητας IEEE 1394 Περιοχή DC έως 6 GHz
| Εφαρμογές: | Η κάμερα LVDS, το USB και οι εφαρμογές IEEE 1394 |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
Συνδέτης FAKRA HSD 4+2Pin Καθαρός τύπος για συνδέσεις κεραίας αυτοκινήτων
| Αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector 4Pin Direct Type PCB Mount για σήμα GSM οχήματος
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
FAKRA HSD Connector 4Pin Τύπος δεξιάς γωνίας για τηλεματική GPS αυτοκινήτων
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin για τηλεματική GPS ή πλοήγηση αυτοκινήτων
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
Ο ODM FAKRA HSD LVDS 4 cOem καρφώνει έναν κώδικα που ο μαύρος συνδετήρας χρώματος για το PCB τοποθετεί
| Αντίσταση: | 100 Ω |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας: | −40°C~+105°C |
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικοποιήστε το Α, Black/9005 |
Τα μπλε PCB προσαρμοστών συνδετήρων χρώματος FAKRA HSD τοποθετούν κατ' ευθείαν την καρφίτσα 4 επαφών για αυτοκίνητο
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε χρώμα |
| προσανατολισμός: | Καθαρός. |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector για Ραδιοελεγχόμενη Θέρμανση Πάρκινγκ Αυτοκινήτου
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4Pin |
| Αντίσταση: | 100Ω |

