Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd ] αγώνας 212 προϊόντα.
Σύνδεσμος USB υψηλής συχνότητας FAKRA HSD DC έως 6 GHz για σταθερή μετάδοση δεδομένων
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
BMW HSD Cable Fakra HSD Cable Ακουστικά και βίντεο καλώδια Ναυσιπλοΐα αυτοκινήτων
| Τύπος συνδέσμου: | HSD (δεδομένα υψηλής ταχύτητας) |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Φάκρα ΕΣΔ πρίζα |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Υψηλής ταχύτητας HSD σωστή γωνία 4+4 βουλωμάτων συνδετήρων η αυτοκίνητη PCB καρφιτσών τοποθετεί
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικοποιήστε το Α, Black/9005 |
|---|---|
| Πινάκια: | το σήμα 4 καρφώνει 4 καρφίτσες δύναμης |
| Αντίσταση: | 100 Ω |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Straight Connector για κάμερα LVDS
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
|---|---|
| Κώδικας: | Β-κώδικας |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
Συνδέτης FAKRA HSD Συνδέτης σήματος 4 πινών LVDS αυτοκινητοβιομηχανίας για BMW
| Δραστηριακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
ΦΑΚΡΑ HSD LVDS 4+2Pin Τύπος δεξιάς γωνίας για τοποθέτηση σε πλακέτα κυκλωμάτων
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector για τηλεματική GPS ή πλοήγηση
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
FAKRA HSD PCB Mount Connector για τη μετάδοση σήματος GSM οχήματος
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
Για πολλές χρήσεις συνδετήρας αρσενικό Ζ PCB FAKRA για τη αυτοκινητοβιομηχανία
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Κωδικός D Plug 90 βαθμών PCB Mount Coaxial Connector
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |

