Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd connector ] αγώνας 212 προϊόντα.
Μπλε ομοαξονική συνέλευση συνδετήρων FAKRA Γ θηλυκή, ευθεία FAKRA
| Γένος: | Θηλυκό |
|---|---|
| κώδικας: | Γ-κώδικας |
| Χρώμα: | Μπλε |
Ανθεκτικό καλώδιο κώδικα FAKRA LVDS Χ, γκρίζο ΜΊΝΙ Β USB HSD LVDS καλώδιο χρώματος
| Ύφος μετατροπής: | HSD σε USB |
|---|---|
| Συνδετήρας HSD: | HSD 4P Jack, κώδικας Χ |
| Συνδετήρας USB: | ΜΊΝΙ-Β USB |
90 PCB βουλωμάτων κώδικα Ε συνδετήρων καρφιτσών βαθμού FAKRA 4 τοποθετούν τη σωστή γωνία
| Τύπος: | Ομοαξονικός |
|---|---|
| κώδικας: | Ε-κώδικας |
| Τύπος συνδετήρων: | Σωστή γωνία, 90 βαθμός |
Πρακτικός συνδετήρας κώδικα FAKRA Δ συνελεύσεων καλωδίων καλωδίων HSD στο ΜΊΝΙ Β USB
| Ύφος μετατροπής: | HSD σε USB |
|---|---|
| Συνδετήρας HSD: | HSD 4P Jack, κώδικας Δ |
| Συνδετήρας USB: | ΜΊΝΙ-Β USB |
Συνέλευση ο θηλυκός Jack καλωδίων κώδικα HSD FAKRA Χ σε Fakra Ζ ο αρσενικός Jack
| Αριθμό μοντέλου: | Συνδετήρας και καλώδιο HSD |
|---|---|
| Συχνότητα: | DC~6GHz |
| Προσανατολισμός: | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
4 καλώδιο καρφιτσών RF BMW HSD, κώδικας Κ στο καλώδιο της BMW FAKRA συνδετήρων Γ
| Τύπος συνδετήρων: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Σύνδεσμος 1: | Κώδικας Κ, σωστή γωνία, χρώμα κάρρυ |
| Σύνδεσμος 2: | Κώδικας Γ, ευθύ, μπλε χρώμα |
Φορητή ελαφριά καρφίτσα 4+2 συνδετήρων τύπων FAKRA Ζ για αυτοκίνητο
| Τύπος: | Καρφίτσα Fakra HSD LVDS 4+2 |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| κώδικας: | Ζ-κώδικας, χρώμα WaterBlue |
Σταθερός ελαφρύς κώδικας Ζ καλωδίων HSD FAKRA LVDS στο Χ για το βίντεο
| Τύπος συνδετήρων: | HSD 4P Jack |
|---|---|
| Σύνδεσμος 1: | Κώδικας Ζ, χρώμα Waterblue |
| Σύνδεσμος 2: | Κώδικας Χ, ιώδες χρώμα της Heather |
Για πολλές χρήσεις ευθύς τύπος FAKRA Ζ, πολυ σκηνή LVDS FAKRA 4+2 ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ
| Τύπος: | Καρφίτσα Fakra HSD LVDS 4+2 |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | Κατ' ευθείαν |
| κώδικας: | Ζ-κώδικας, χρώμα WaterBlue |
Z Code To FAKRA USB Cable 4 Pins Brass Contact Multipurpose High Speed
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Επαφή: | Ορείχαλκος |
| Τάση εργασίας: | 335V r.m.s στη θάλασσα - επίπεδο |

