Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd connector ] αγώνας 212 προϊόντα.
Αυτοκίνητος κώδικας καλωδίων Ζ επέκτασης 4 καρφιτσών HSD για την τηλεοπτική διεπαφή αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο FAKRA HSD |
|---|---|
| Προσανατολισμός: | Κατ' ευθείαν |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
ΦΑΚΡΑ HSD LVDS καλώδιο 4-Core καλώδιο για BMW μεταφοράς οχημάτων
| Ονομασία του προϊόντος: | Καλώδιο FAKRA HSD |
|---|---|
| Εκτίμηση θερμοκρασίας: | -40°C σε +125°C |
| Μήκος καλωδίων: | Προσαρμόσιμη |
Ομοαξονικό καλώδιο πλεξίδων ΠΣΤ Bluetooth HSD, 4 ομοαξονικές συνελεύσεις καλωδίων καρφιτσών LVDS FAKRA
| Όνομα προϊόντων: | Καθολικό καλώδιο συνδετήρων Fakra HSD |
|---|---|
| Προσανατολισμός: | Κατ' ευθείαν/σωστή γωνία |
| Τύπος: | Καλώδιο RF |
Θηλυκός συνδετήρας καλωδίων κώδικα HSD Ζ σε USB 2,0 ένας τύπος με την ΚΑΠ
| Τύπος: | Καρφίτσα FAKRA HSD LVDS 4 |
|---|---|
| Χρώμα: | Waterblue, μαύρο |
| Χρήση: | Ενότητες αυτοκίνητου, infotainment οχημάτων |
FAKRA HSD LVDS 4Pin συνδετήρας για αυτοκίνητο ραδιοελεγχόμενη θέρμανση στάθμευσης
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40°C έως +105°C OEM ODM Αποδεκτό
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector για τη μετάδοση σήματος GSM οχήματος
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Coaxial Connector OEM&ODM Αποδέχεται για αυτοκινητοβιομηχανία
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
Οχηματικό FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code συνδετήρας δεξιάς γωνίας
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
Σύνδεσμος HSD 4+4Pin Κατάλληλος για εφαρμογές κάμερας LVDS, USB και IEEE 1394
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |

