Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd connector ] αγώνας 212 προϊόντα.
FAKRA HSD συνδετήρας 4+2Pin Z κωδικός ευθείας μορφής συνδετήρας PCB Mount
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
FAKRA HSD Connector Για LVDS 4+2pin HSD Code D Plug PCB Mount Connector
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| ΚΟΝΤΟΣ: | Δ-κώδικας |
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
FAKRA HSD Connector Right Angle PCB Mount για εφαρμογές αυτοκινήτων
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Δραστηριακή τάση: | 60 Β RMS |
FAKRA HSD ομοαξονικός PCB/Panel συνδετήρων άσπρος συνδετήρας χρώματος 4+2Pin
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Συνδετήρας FAKRA HSD Λευκό χρώμα συνδετήρας PCB/Panel Mount
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
|---|---|
| Κώδικας: | Β-κώδικας |
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Μπλε σύνδεσμος αυτοκινήτου
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Αριθμός θέσεων: | 2x4 Πιν |
Συνδετήρας HSD PCB για την μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB HSD |
|---|---|
| Τύπος: | Ραδιοσυχνότητα Κοαξιώδης συνδετήρας |
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικός C, Μπλε |
ΦΑΚΡΑ HSD Connector Right Angle Type για συνδέσεις κεραίας αυτοκινήτου
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
Κωδικός Α Κατευθείας γωνίας Fakra HSD 4+4Pin υψηλής ταχύτητας σύνδεσμος δεδομένων
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Μαύρο γραφίτη / 9011 |
| Αντίσταση: | 100 Ωμ |
Αυτοκίνητο σταθερό καλώδιο LVDS FAKRA, κώδικας HSD Ζ στο καλώδιο USB RJ45 FAKRA Ethernet
| Ύφος μετατροπής: | HSD σε USB |
|---|---|
| Συνδετήρας HSD: | HSD 4P Jack, κώδικας Ζ |
| Συνδετήρας USB: | λιμένας rj45 ethernet |

