Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd connector ] αγώνας 212 προϊόντα.
Συνδετήρας FAKRA HSD Συνδετήρας σήματος 4 πινών LVDS για οχήματα
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
Δικαίος γωνία τύπου αυτοκινητοβιομηχανίας FAKRA HSD Connector 4+2Pin H Code PCB Mount
| Κώδικας: | Χ-κώδικας |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
| προσανατολισμός: | Τύπος γωνίας άσκησης |
Τα PCB FAKRA Γ τοποθετούν τον ομοαξονικό συνδετήρων ευθύ cOem λιμένων τύπων ενιαίο/το ODM
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ +105°C |
| Αντίσταση: | 50Ω |
Συνδέτης FAKRA HSD 100Ω PCB Mount 4+2 Συνδέτης Πινών Επικοινωνίας για Ραδιοφώνημα Αυτοκινήτου
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
| Χρώμα: | πράσινο χρώμα |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Συναντήρας Πινών Επικοινωνίας για Ραδιοφώνημα Αυτοκινήτου
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
| προσανατολισμός: | Τύπος γωνίας άσκησης |
Τα πράσινα PCB τύπων σωστής γωνίας χρώματος συνδετήρων κώδικας-ε FAKRA HSD τοποθετούν
| ΚΟΝΤΟΣ: | Ε-κώδικας |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
Κωδικός σύνδεσης FAKRA HSD E Plug 90 βαθμών PCB Mount Coaxial Connector
| Κώδικας: | Ε-κώδικας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
FAKRA HSD Connector OEM ODM Accept E-code Συνδετήρας κοακσιακού καλωδίου
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code Πράσινο χρώμα 90 μοίρες
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
| Κώδικας: | Ε-κώδικας |
FAKRA HSD Connector Straight PCB Mount για θέρμανση χώρου στάθμευσης αυτοκινήτων
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4Pin |
| τάση λειτουργίας: | 60 Β RMS |

