Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd connector ] αγώνας 212 προϊόντα.
Υψηλής ταχύτητας HSD σωστή γωνία 4+4 βουλωμάτων συνδετήρων η αυτοκίνητη PCB καρφιτσών τοποθετεί
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικοποιήστε το Α, Black/9005 |
|---|---|
| Πινάκια: | το σήμα 4 καρφώνει 4 καρφίτσες δύναμης |
| Αντίσταση: | 100 Ω |
Αδιάβροχος ελαφρύς ανθεκτικός συνδετήρων Ζ Jack καλωδίων αυτοκινήτων FAKRA
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 2 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
τα PCB 4+2Pin HSD τοποθετούν συνδετήρων σωστή γωνία βουλωμάτων χρώματος κώδικα Γ την μπλε για το αυτοκίνητο
| Ονομασία του προϊόντος: | Συνδετήρας PCB HSD |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Υδροχλωρό χρώμα FAKRA HSD LVDS σύνδεσμος 4+2Pin Z κωδικός για κάμερα LVDS
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
Ανθεκτικό ομοαξονικό καλώδιο καρφιτσών FAKRA HSD LVDS 4, ευθύ θηλυκό HSD στο αρσενικό καλώδιο
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο HSD |
|---|---|
| Μηχανισμός συζεύξεων: | Ώθηση- |
| Σειρά θερμοκρασίας: | −40°C σε +105°C |
Πρακτικό αρσενικό κώδικα καλωδίων Ζ FAKRA HSD στο θηλυκό κώδικα Ε για αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | Αυτοκίνητο καλώδιο συνδετήρων δύναμης |
|---|---|
| Προσανατολισμός: | Κατ' ευθείαν |
| Μηχανισμός συζεύξεων: | Ώθηση- |
Για πολλές χρήσεις συνδετήρας αρσενικό Ζ PCB FAKRA για τη αυτοκινητοβιομηχανία
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
Μαύρο χρώμα FAKRA HSD LVDS σύνδεσμος Κώδικας A 4+2Pin Για σήμα GPS οχήματος
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
Τα PCB σωστής γωνίας τοποθετούν το αυτοκίνητο χρώμα κώδικα Ζ Waterblue συνδετήρων HSD
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Κώδικας: | Ζ-κώδικας |
| Χρώμα: | Χρώμα WaterBlue |
4+4Pin δεξιά γωνία Fakra HSD σύνδεσμος - Κώδικας Α για την ηλεκτρονική αυτοκινήτου
| Τύπος συνδέσμου: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο γραφίτη / 9011 |
| Αντίσταση: | 100Ω |

