Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd connector ] αγώνας 212 προϊόντα.
Καθαρός τύπος FAKRA HSD Συνδετήρας PCB Mount για αυτοκίνητα Ψηφιακά Ηλεκτρονικά Πληροφορικής και Ψυχαγωγίας
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
Συνδετήρας 4+2 PCB FAKRA HSD θηλυκό κώδικα Ζ ασφαλείας για αυτοκίνητο
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
4+2Pin τα PCB συνδετήρων κώδικα FAKRA HSD Γ τοποθετούν το βούλωμα για τη κάμερα LVDS/USB/IEEE 1394
| Τύπος: | Τύποι HSD +2 |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
| Τοποθετώντας τύπος: | Τα PCB τοποθετούν |
4+2Pin το χρώμα Waterblue συνδετήρων κώδικα FAKRA HSD Ζ για PCB/Panel τοποθετεί
| ΚΟΝΤΟΣ: | Ζ-κώδικας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
Αυτόματη σύνδεση HSL υψηλής ταχύτητας συνδετήρων USB FAKRA HSD για την τηλεοπτική μετάδοση
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Καρφίτσα: | 4pin |
| Σύνθετη αντίσταση: | 90 Ω |
FAKRA HSD Connector Τύπος δεξιάς γωνίας για τηλεματική ή πλοήγηση GPS
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
FAKRA HSD LVDS Connector 4Pin Direct Type PCB Mount για σήμα GSM οχήματος
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
Ο ODM FAKRA HSD LVDS 4 cOem καρφώνει έναν κώδικα που ο μαύρος συνδετήρας χρώματος για το PCB τοποθετεί
| Αντίσταση: | 100 Ω |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας: | −40°C~+105°C |
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικοποιήστε το Α, Black/9005 |
Συνδετήρας καρφιτσών ε-σημαδιού FAKRA HSD LVDS 4 μπλε βούλωμα χρώματος 90 βαθμού για τη BMW
| προσανατολισμός: | Σωστή γωνία |
|---|---|
| Τοποθετώντας τύπος: | Τα PCB τοποθετούν |
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
4+2pin FAKRA HSD LVDS συνδετήρας Claret Violet χρώμα για PCB αυτοκίνητο βίντεο ραδιόφωνο
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |

