Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd connector ] αγώνας 212 προϊόντα.
4+2Pin FAKRA HSD Connector Στροφή δεξιά Τύπος Πράσινο χρώμα Για ραδιόφωνο αυτοκινήτου
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
Το αυτοκίνητο μαύρο χρώμα συνδετήρων 4+2 καρφιτσών FAKRA HSD για το PCB τοποθετεί
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν |
|---|---|
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικοποιήστε το Α, μαύρο χρώμα |
| Στυλ συνδέσμου: | Σωστή γωνία |
τα PCB συνδετήρων 4Pin FAKRA HSD τοποθετούν τον κάθετο αυτοκίνητο συνδετήρα επιγραφών καρφιτσών
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
| Κώδικας: | Γ-κώδικας |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Στροφή δεξιά Αμαξοκίνητο οχήμα LVDS συνδετήρες για τοποθέτηση PCB
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
Συνδετήρας HSD FAKRA PCB για τη μετάδοση σήματος GSM οχήματος
| Αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
Ραδιο ομοαξονικός FAKRA HSD συνδετήρας RF ένας κώδικας με τα στοιχεία υψηλής ταχύτητας κατοικίας
| Τύπος: | Συνδετήρας καλωδίων στοιχείων HSD υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| κώδικας: | Α-κώδικας |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Συνδετήρας FAKRA HSD 4+2Pin για συνδέσεις κεραίας αυτοκινήτων
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Τα μπλε PCB συνδετήρων χρώματος FAKRA HSD κώδικα Γ τοποθετούν το βούλωμα για τη BMW
| Τύπος: | Τύποι HSD +2 |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
| Κώδικας: | Γ-κώδικας |
Δικαίωμα γωνίας FAKRA HSD Connector 4+4 Pin για αυτοκινητοβιομηχανικές κάμερες LVDS
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+4PIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
4+2Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount RF Coaxial Connector για GPS
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |

