Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd connector ] αγώνας 212 προϊόντα.
Αυτοκίνητος 4+4Pin FAKRA RF ομοαξονικός HSD κώδικας συνδετήρων ένα βούλωμα 90 βαθμός
| Τύπος: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| κώδικας: | Α-κώδικας, μαύρο χρώμα |
Αυτοκίνητο 4 καλώδιο καρφιτσών HSD LVDS, καλώδιο συνδετήρων κώδικα HSD Ζ
| Λέξεις κλειδιά προϊόντων: | Καλώδιο της BMW HSD |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | ΚΑΡΦΊΤΣΑ ΤΗΣ BMW FAKRA HSD LVDS 4 |
| Γένος: | Αρσενικό θηλυκό |
Συνδέτης FAKRA HSD LVDS για εφαρμογές υψηλής συχνότητας IEEE 1394 Περιοχή DC έως 6 GHz
| Εφαρμογές: | Η κάμερα LVDS, το USB και οι εφαρμογές IEEE 1394 |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector για Ραδιοελεγχόμενη Θέρμανση Πάρκινγκ Αυτοκινήτου
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4Pin |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Ο συνδετήρας κωδικοποίησης HSD 2 καρφιτσών Γ FAKRA HSD LVDS 2x4 για το PCB τοποθετεί
| Αριθμός θέσεων: | 2X4 καρφίτσες σημάτων |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
| Τοποθετώντας τύπος: | Τα PCB τοποθετούν |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector Κατευθείος γωνία Τύπος για Αντένα GPS
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector C Code Καθαρός τύπος για αυτοκίνητο GPS ραδιόφωνο
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός θέσεων: | 4Pin |
Αυτοκίνητοι συνδετήρες LVDS IP67 FAKRA, συσκευή επίδειξης FAKRA αδιάβροχη
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 2 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
Ο αυτοκίνητος κώδικας συνδετήρων Γ σωστής γωνίας διπλός HSD για το PCB τοποθετεί
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Κωδικός C, Μπλε |
|---|---|
| Σχέδιο κατοικίας: | Διπλό. |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν |
LVDS 4 ακίδων FAKRA Καλωδίωση HSD για Προσαρμογέας καλωδίου κεραίας αυτοκινήτου
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
|---|---|
| Υπηρεσία: | Ο ODM cOem δέχεται |
| Προσανατολισμός: | Κατ' ευθείαν |

