Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd connector ] αγώνας 212 προϊόντα.
ΦΑΚΡΑ HSD Connector PCB Mount 4pin Rignt Angle Type Για ραδιόφωνο αυτοκινήτου
| προσανατολισμός: | Τύπος γωνίας άσκησης |
|---|---|
| Κώδικας: | Δ-κώδικας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
Τα PCB συνδετήρων τύπων FAKRA HSD σωστής γωνίας τοποθετούν το συνδετήρα καρφιτσών 4+2 επαφών
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| ΚΟΝΤΟΣ: | Ε-κώδικας |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount RF Connector για ραδιοφώνημα αυτοκινήτου
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
FAKRA HSD Connector Automotive Plug Δεξιά γωνία Κώδικας A 4Pin PCB Mount
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| MOQ: | 20PCS |
| Κωδικός: | Α-κώδικας |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Straight Automotive Signal Connector (Συνδετήρας σήματος αυτοκινήτου με επένδυση σε PCB)
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
FAKRA HSD Connector D Coding Straight Vehicle Connector GPS Signal PCB Mount (Κωδικοποίηση ευθείας σύνδεσης οχήματος)
| εύρος συχνοτήτων: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Τύπος PCB Mount Για BMW
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Straight Connector για κάμερα LVDS
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
|---|---|
| Κώδικας: | Β-κώδικας |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
FAKRA HSD Connector 90 μοίρες Συμπλέκτες και συνδέσεις για τοποθέτηση PCB
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
FAKRA HSD Connector 100 Ohm Straight Solder D-Code για συστήματα κάμερας στο αυτοκίνητο
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |

