Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd connector ] αγώνας 212 προϊόντα.
ΦΑΚΡΑ HSD LVDS 4+2Pin Τύπος δεξιάς γωνίας για τοποθέτηση σε πλακέτα κυκλωμάτων
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code Συνδέτης PCB για ραδιόφωνο αυτοκινήτου
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
| Χρώμα: | Χέδερ Violet/4003 Χρώμα |
FAKRA HSD PCB Mount Connector για τη μετάδοση σήματος GSM οχήματος
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
Αυτοκινητικό καλώδιο 4+2 FAKRA BMW HSD αντιπαρεμβατικός σταύλος πυρήνων
| Λέξεις κλειδιά προϊόντων: | Καλώδιο HSD LVDS |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Συνδετήρας ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ HSD 4+2 και καλώδιο |
| Γένος: | Αρσενικό θηλυκό |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Κατευθείας γωνίας τύπου PCB Mount
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
Φορητός 4-πυρήνας Χ Jack συνελεύσεων καλωδίων της BMW HSD ODM για Benz
| Σύνδεσμος 1: | Ευθύ βούλωμα Fakra HSD Χ |
|---|---|
| Σύνδεσμος 2: | Βούλωμα σωστής γωνίας Fakra HSD Χ |
| Impendance: | 100 ωμ |
Συνδέτης PCB FAKRA Συνδέτης PCB ευθείας για αυτοκίνητο GPS ραδιόφωνο
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίο λιμάνι |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Τύπος δεξιάς γωνίας Για τοποθέτηση PCB
| Κώδικας: | Ε-κώδικας |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
| Χρώμα: | Πράσινο χρώμα φύλλου |
FAKRA HSD LVDS 4Pin B-Code λευκό χρώμα δεξιά γωνία PCB Mount Connector
| Κώδικας: | Β-κώδικας |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
Συνδετήρας PCB FAKRA
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίος λιμένας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ +105°C |

