Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fakra hsd connector ] αγώνας 212 προϊόντα.
FAKRA HSD LVDS 4 Pin D Code PCB Mount Right Angle Type Connector (Συνδέτης τύπου δεξιάς γωνίας)
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD LVDS 4 Pin PCB Mount Right Angle Type Connector
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD 4+2 PIN 100Ω PCB Mount Coaxial Connector για οχήματα
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
FAKRA HSD Automotive Connector 4+2 6Pin Vehicle LVDS Για τύπους τοποθέτησης PCB
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-Code Για τοποθέτηση PCB
| Χρώμα: | Πράσινο χρώμα φύλλου |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
Αδιάβροχος θηλυκός συνδετήρας 4 συνελεύσεων καλωδίων HSD καλώδιο στοιχείων υψηλής ταχύτητας καρφιτσών
| Αριθμό μοντέλου: | Ομοαξονικός |
|---|---|
| Τύπος: | HSD |
| Γένος: | Θηλυκό |
4 καρφίτσα Γ στο καλώδιο της BMW HSD κώδικα Ζ, αρσενικό σημάτων HSD στο θηλυκό καλώδιο
| Ύφος μετατροπής: | HSD σε HSD |
|---|---|
| Σύνδεσμος 1: | Κώδικας Γ, μπλε χρώμα |
| Σύνδεσμος 2: | Κώδικας Ζ, χρώμα Waterblue |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Καθαρός συνδετήρας αυτοκινήτου τύπου Z-Code
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Cable 4 pin PCB Plug Jack Connectors για οθόνες οχημάτων
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρας HSD |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Κώδικας Β, Λευκό χρώμα. |
| lmpedance: | 100Ω |
Θηλυκό κώδικα Ζ στη συνέλευση 4 καλωδίων HSL HSD καρφίτσα για το αυτόματο λουρί καλωδίων
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας ανάλογα με τον τύπο καλωδίων: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητος |

