Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code z fakra data transfer cable ] αγώνας 178 προϊόντα.
Καλώδιο επέκτασης FAKRA Καλώδιο σύνδεσης FAKRA Z-Code Straight Type to KET
| Orientation: | Straight Type |
|---|---|
| Connector: | FAKRA Or Customized |
| Connector Type 1: | FAKRA Connector |
Αποδέχεται OEM&ODM FAKRA Extension Cable FAKRA για το καλώδιο σύνδεσης KET
| Connector Type 1: | FAKRA Connector Z Code |
|---|---|
| Connector: | FAKRA Or Customized |
| Cable Length: | Client's Request |
Διπλό συνδετήρα FAKRA Z-Code για την ενσωμάτωση κεραίας
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας καλωδίων FAKRA |
|---|---|
| Στυλ συνδέσμου: | Ευθύς τύπος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C σε +125°C |
Προσαρμοσμένο καλώδιο επέκτασης FAKRA
| Κατηγορία προϊόντων: | Καλώδιο επέκτασης FAKRA |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ ~ +105℃ |
| Συνδετήρας: | FAKRA ή προσαρμοσμένο |
Καλώδιο διεύρυνσης FAKRA Διπλό καλώδιο σύνδεσης τύπου FAKRA Z
| Connector Type: | FAKRA Connector cable |
|---|---|
| Συνδετήρας: | FAKRA ή προσαρμοσμένο |
| Cable Color: | Water Blue Color |
Καλώδιο επέκτασης FAKRA Καθαρό καλώδιο σύνδεσης RF FAKRA για κεραίες GPS αυτοκινήτων
| Connector: | FAKRA Or Customized |
|---|---|
| Code: | Z-Code |
| Orientation: | Straight |
Καλώδιο Fakra Z ακραίας θερμοκρασίας για εφαρμογές αυτοκινήτων
| Ονομασία προϊόντος: | Κωδικός FAKRA Z για το καλώδιο σύνδεσης KET |
|---|---|
| Χρώμα FAKRA: | Μπλε χρώμα νερού |
| Ανθεκτικότητα: | 50Ω |
Συνδέτης καλωδίου FAKRA Καθαρός τύπος στις ραδιοσύνδεσεις αυτοκινήτων
| Διάστημα καλωδίου: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας καλωδίων FAKRA |
| Σύνθετη αντίσταση: | 50 Ω |
Διπλός συνδετήρας καλωδίων FAKRA για βελτιωμένη ραδιοσύνδεση
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας καλωδίων FAKRA |
|---|---|
| Διάστημα καλωδίου: | Προσαρμοσμένο |
| Φύλο: | Αρσενικό/θηλυκό |
Δύο σύνολα FAKRA Coax Cable για βελτιωμένα σήματα πλοήγησης GPS
| Φύλο: | Αρσενικό/θηλυκό |
|---|---|
| εύρος συχνοτήτων: | DC έως 6 GHz |
| Επιστροφής απώλεια: | ≥ 18 DB |

