Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code z fakra data transfer cable ] αγώνας 178 προϊόντα.
FAKRA HSD Connector 4+2Pin Λευκό χρώμα για αυτοκίνητο GPS ραδιόφωνο
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Συνδέτης FAKRA HSD LVDS για εφαρμογές υψηλής συχνότητας IEEE 1394 Περιοχή DC έως 6 GHz
| Εφαρμογές: | Η κάμερα LVDS, το USB και οι εφαρμογές IEEE 1394 |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
FAKRA HSD LVDS Connector 4Pin Direct Type PCB Mount για σήμα GSM οχήματος
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
4+4 Pin FAKRA HSD Connector Στροφή δεξιά για την ηλεκτρονική αυτοκινήτου
| Αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+4PIN |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
Υδροχλωρό χρώμα FAKRA HSD LVDS σύνδεσμος 4+2Pin Z κωδικός για κάμερα LVDS
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
Καθαρός τύπος FAKRA HSD Συνδετήρας PCB Mount για αυτοκίνητα Ψηφιακά Ηλεκτρονικά Πληροφορικής και Ψυχαγωγίας
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Στροφή δεξιά Αμαξοκίνητο οχήμα LVDS συνδετήρες για τοποθέτηση PCB
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
Μαύρο χρώμα FAKRA HSD LVDS σύνδεσμος Κώδικας A 4+2Pin Για σήμα GPS οχήματος
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
τα PCB 4+2Pin HSD τοποθετούν συνδετήρων σωστή γωνία βουλωμάτων χρώματος κώδικα Γ την μπλε για το αυτοκίνητο
| Ονομασία του προϊόντος: | Συνδετήρας PCB HSD |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
| Αντίσταση: | 100Ω |
Δικαίωμα γωνίας FAKRA HSD LVDS συνδετήρα PCB Mount για θέρμανση χώρου στάθμευσης αυτοκινήτων
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |

