Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code z fakra data transfer cable ] αγώνας 178 προϊόντα.
Δύο καλώδια FAKRA συνδετήρα λευκό χρώμα αυτοκινητόφωνο κεραία προσαρμογέα
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας καλωδίων FAKRA |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 50 Ω |
| Επιστροφής απώλεια: | ≥ 18 DB |
FAKRA C Connector PCB Mount Straight RF Coaxial Connector για τηλεματική GPS
| Τύπος: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίος λιμένας |
| Εφαρμογή: | Μετάδοση στοιχείων, ομοαξονική |
Η μίνι επιτροπή σωστής γωνίας βουλωμάτων Fakra τοποθετεί μέσω του άσπρου Β κώδικα τρυπών
| Ονομασία του προϊόντος: | Μίνι συνδετήρας FAKRA |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρες RF/ομοαξονικοί συνδετήρες |
| Αρθρωτά περιβλήματα: | Τετράγωνο |
Συστήματα κάμερας στάθμευσης FAKRA
| κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C σε +125°C |
| Επιστροφής απώλεια: | ≥ 18 DB |
Συνδετήρας FAKRA ευθείας τύπου για συνδέσεις ραδιοφώνου και κεραίας σε αυτοκίνητα
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας καλωδίων FAKRA |
|---|---|
| κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
| Σύνθετη αντίσταση: | 50 Ω |
Ο αυτοκίνητος ODM cOem συνδετήρων PCB σωστής γωνίας μίνι FAKRA γίνεται αποδεκτός
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρες RF/ομοαξονικοί συνδετήρες |
|---|---|
| ΚΟΝΤΟΣ: | Φ-κώδικας |
| Χρώμα: | Χρώμα καρυδιών Brown/8011 |
Διπλός συνδετήρας καλωδίων FAKRA
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας καλωδίων FAKRA |
|---|---|
| Διάστημα καλωδίου: | Προσαρμοσμένο |
| Φύλο: | Αρσενικό/θηλυκό |
Μίνι Φάκρα Β Κώδικας 50Ω Καλώδιο σύνδεσης κάμερας για αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι συνδετήρας FAKRA |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρες RF/ομοαξονικοί συνδετήρες |
| Κώδικας: | Β-κώδικας |
ΦΑΚΡΑ HSD Connector PCB Mount 4pin Rignt Angle Type Για ραδιόφωνο αυτοκινήτου
| προσανατολισμός: | Τύπος γωνίας άσκησης |
|---|---|
| Κώδικας: | Δ-κώδικας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
Ραδιοφωνικός σύνδεσμος FAKRA C Στρώση δεξιάς γωνίας PCB Mount για τηλεματική GPS αυτοκινήτου
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίο λιμάνι |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ +105°C |

