Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code z fakra data transfer cable ] αγώνας 178 προϊόντα.
Αυτοκίνητος 4+4Pin FAKRA RF ομοαξονικός HSD κώδικας συνδετήρων ένα βούλωμα 90 βαθμός
| Τύπος: | Ομοαξονικός συνδετήρας RF |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| κώδικας: | Α-κώδικας, μαύρο χρώμα |
Τα PCB σωστής γωνίας τοποθετούν το αυτοκίνητο χρώμα κώδικα Ζ Waterblue συνδετήρων HSD
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Κώδικας: | Ζ-κώδικας |
| Χρώμα: | Χρώμα WaterBlue |
Συνδετήρας HSD FAKRA PCB για τη μετάδοση σήματος GSM οχήματος
| Αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Στροφή δεξιά Τύπος Πράσινο χρώμα Για ραδιόφωνο αυτοκινήτου
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin για τηλεματική GPS ή πλοήγηση αυτοκινήτων
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
FAKRA HSD Connector 4Pin Τύπος δεξιάς γωνίας για τηλεματική GPS αυτοκινήτων
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
Μία πύλη FAKRA PCB για βοηθητική θέρμανση οχημάτων
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Προσανατολισμός σώματος: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Κωδικοποίηση: | Β-κώδικας |
4+2pin FAKRA HSD LVDS συνδετήρας Claret Violet χρώμα για PCB αυτοκίνητο βίντεο ραδιόφωνο
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2Pin |
4+2Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount RF Coaxial Connector για GPS
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |
Συνδετήρας FAKRA HSD 4+2Pin για συνδέσεις κεραίας αυτοκινήτων
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Αντίσταση: | 100Ω |

