Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code z fakra data transfer cable ] αγώνας 178 προϊόντα.
RF Connector FAKRA C Right Angle Plug PCB Mount Για σύστημα πλοήγησης Αντένα
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Αντίσταση: | 50Ω |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ +105°C |
FAKRA PCB μέσω τρύπας δεξιά γωνία πρίζα ευθεία συνδετήρα κώδικα τύπου C
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ +105°C |
RF Coaxial FAKRA Connector PCB Mount Right Angle Type Για αυτοκίνητα
| Τροποποιημένο: | 20pcs |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ +105°C |
| Εφαρμογή: | Μετάδοση στοιχείων, ομοαξονική |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40°C έως +105°C OEM ODM Αποδεκτό
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
Συνδετήρες PCB FAKRA Μπλε Χρώμα C Κώδικας Fakra Smb Συνδετήρες για την κεραία GPS αυτοκινήτου
| Προσανατολισμός σώματος: | Ευθύς τύπος |
|---|---|
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίο λιμάνι |
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν/επιτροπή τοποθετούν |
Μίνι-ΦΑΚΡΑ Κοαξιακό καλώδιο Z-κωδικός για σύνδεση ραδιοφωνικής κεραίας αυτοκινήτου
| Ονομασία του προϊόντος: | Καλώδιο κοαξιού MINI FAKRA για αυτοκίνητα |
|---|---|
| Βασικό χαρακτηριστικό 2: | Μέχρι 75% μείωση του χώρου |
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Z μπλε νερού |
Κίτ προσαρμογέα κεραίας FAKRA για συνδέσεις υψηλής απόδοσης
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας καλωδίων FAKRA |
|---|---|
| Επιστροφής απώλεια: | ≥ 18 DB |
| Στυλ συνδέσμου: | Ευθύς τύπος |
Μίνι FAKRA Connector Quad F-Code Τύπος άκαμπτης γωνίας με στερέωμα
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρες RF/ομοαξονικοί συνδετήρες |
|---|---|
| Υποδοχές PCB: | Σωστή γωνία |
| Τύπος συνδετήρων: | PCB/Panel τοποθετήστε |
Υψηλής Ταχύτητας Fakra Mini Connector F Κωδικός Κατευθείας Γωνίας Τύπος για Αυτοκινητοβιομηχανία
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρες RF/ομοαξονικοί συνδετήρες |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Χρώμα: | καφετί χρώμα |
FAKRA Σύνδεσμος καλωδίων Z-Code WaterBlue Color για συστήματα υποβοήθησης οδηγού
| Υψηλά ποσοστά δεδομένων: | Μέχρι 8 Gbps |
|---|---|
| Επιστροφής απώλεια: | ≥ 18 DB |
| Διάστημα καλωδίου: | Προσαρμοσμένο |

