Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code z fakra data transfer cable ] αγώνας 178 προϊόντα.
Μίνι Φάκρα Συνδετήρας Κώδικας Β Τύποι δεξιάς γωνίας για την οπτική γωνία του αυτοκινήτου
| Αρθρωτά περιβλήματα: | Τετράγωνο |
|---|---|
| Τύπος συνδετήρων: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Κώδικας: | Β-κώδικας |
Τα PCB συνδετήρων τύπων FAKRA HSD σωστής γωνίας τοποθετούν το συνδετήρα καρφιτσών 4+2 επαφών
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| ΚΟΝΤΟΣ: | Ε-κώδικας |
PCB Mount Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector 90 βαθμών Σημεία
| Δραστηριακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
| προσανατολισμός: | Τύπος γωνίας άσκησης |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector Z-Code Καθαρός τύπος PCB Mount
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα WaterBlue |
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
FAKRA Cable Z-Code WaterBlue Color σε κάμερες οπίσθιας θέσης για ασφαλέστερη στάθμευση
| Διάστημα καλωδίου: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τύπος επιχείρησης: | OEM και ODM |
| Τροποποιημένο: | 20 PCS |
Σωστό τύπο FAKRA καλωδιακού συνδέτη για εφαρμογές αυτοκινήτου
| εύρος συχνοτήτων: | DC έως 6 GHz |
|---|---|
| Στυλ συνδέσμου: | Ευθύς τύπος |
| Τροποποιημένο: | 20 PCS |
Διπλή λύση συνδέσμου καλωδίων FAKRA για βελτιωμένη επικοινωνία οχημάτων
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C σε +125°C |
|---|---|
| Επιστροφής απώλεια: | ≥ 18 DB |
| Φύλο: | Αρσενικό/θηλυκό |
Μίνι συνδετήρες FAKRA Mini Coax Fakra για υψηλής συχνότητας εφαρμογή
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρες RF/ομοαξονικοί συνδετήρες |
|---|---|
| Κωδικός: | Β-κώδικας |
| χρώμα: | Λευκό χρώμα |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Σημείο δεξιάς γωνίας για κάμερα αυτοκινήτου
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
|---|---|
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 μοίρες PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| τάση λειτουργίας: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| ΚΟΝΤΟΣ: | Χ-κώδικας |

