Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code z fakra data transfer cable ] αγώνας 178 προϊόντα.
2X4Pin Μπλε Χρώμα C Κωδικός HSD Συνδετήρας για Αυτοκινητοβιομηχανικές εφαρμογές
| Διαμόρφωση καρφιτσών: | 2X4Pin για αξιόπιστες συνδέσεις |
|---|---|
| Βασικό χαρακτηριστικό 4: | Αντίσταση 100 Ωμ |
| Συνδετήρας: | Κώδικας Γ, ευθύ, μπλε χρώμα |
FAKRA HSD BMW Speed Data Cable HSD Wire για κάμερα Καλώδιο βίντεο
| Τύπος συνδέσμου: | HSD (δεδομένα υψηλής ταχύτητας) |
|---|---|
| Κλειδιά προϊόντος: | Διάταξη 1 |
| Διάρκεια: | Αίτημα του πελάτη |
Ο τύπος 4Pin λουριών hsd-χ καλωδίωσης LVDS στο τηλεοπτικό καλώδιο παραγωγής GVIF μπορεί να προσαρμοστεί
| Πιστοποιητικό: | Όλα τα είδη ηλεκτρονικής, εγχώριας συσκευής, αυτόματα προϊόντα |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Καρφίτσα FAKRA HSD LVDS 4 |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
Καλώδιο επέκτασης FAKRA Δύο-Καλώδιο σύνδεσης ευθείας FAKRA
| Τύπος συνδέσμου: | Δύο-FAKRA |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Καθαρός. |
| Χρώμα καλωδίου: | Μπλε χρώμα νερού |
Σύνδεσμος καλωδίων FAKRA για συνδέσεις ραδιοαντενών σε οχήματα
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας καλωδίων FAKRA |
|---|---|
| Επιστροφής απώλεια: | ≥ 18 DB |
| Στυλ συνδέσμου: | Ευθύς τύπος |
Κωδικός Z για σταθερές και ασφαλείς συνδέσεις σε δύσκολες συνθήκες
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο διεύρυνσης FAKRA Διπλό καλώδιο σύνδεσης τύπου FAKRA Z |
|---|---|
| Χρώμα συνδέσμου: | Μπλε χρώμα νερού |
| Ανθεκτικότητα: | 50Ω |
Υδρομπλε καλώδιο επέκτασης FAKRA για εφαρμογές υψηλής συχνότητας
| Τύπος συνδέσμου: | ΦΑΚΡΑ Καλώδιο σύνδεσης |
|---|---|
| Κώδικας FAKRA: | Ζ-κώδικας |
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 Συναντήρας Πινών Επικοινωνίας για Ραδιοφώνημα Αυτοκινήτου
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
| προσανατολισμός: | Τύπος γωνίας άσκησης |
FAKRA HSD LVDS 4Pin συνδετήρας για αυτοκίνητο ραδιοελεγχόμενη θέρμανση στάθμευσης
| Χρώμα: | Καθαρό Violet/4004Color |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |

