Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code z fakra data transfer cable ] αγώνας 178 προϊόντα.
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Τύπος δεξιάς γωνίας OEM&ODM Δέχεται υπηρεσίες κωδικού Β
| Αριθμός θέσεων: | 4pin |
|---|---|
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40℃ σε +105℃ |
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
FAKRA HSD PCB Mount Connector για τη μετάδοση σήματος GSM οχήματος
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD Connector H Code GPS σήμα για τοποθέτηση PCB
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | 100Ω |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Καθαρός συνδετήρας αυτοκινήτου τύπου Z-Code
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
Συνδετήρας FAKRA HSD Συνδετήρας σήματος 4 πινών LVDS για οχήματα
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount Για αυτοκίνητα
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση: | 60 Β RMS |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
ΦΑΚΡΑ HSD LVDS 4Pin PCB Mount 4 Συναντήρας Πινών Επικοινωνίας Για Ραδιοφώνημα Αυτοκινήτου
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 μοίρες PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Μπλε σύνδεσμος αυτοκινήτου
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Αριθμός θέσεων: | 2x4 Πιν |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-Code Για τοποθέτηση PCB
| Χρώμα: | Πράσινο χρώμα φύλλου |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |

