Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ code z fakra data transfer cable ] αγώνας 178 προϊόντα.
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector για τη μετάδοση σήματος GSM οχήματος
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | 4 καρφίτσα |
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD Connector D Coding Straight Vehicle Connector GPS Signal PCB Mount (Κωδικοποίηση ευθείας σύνδεσης οχήματος)
| εύρος συχνοτήτων: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Ευθύς τύπος |
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount RF Connector για ραδιοφώνημα αυτοκινήτου
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
FAKRA HSD LVDS 4Pin H Code Συνδέτης PCB για ραδιόφωνο αυτοκινήτου
| Τύπος στερέωσης: | Τα PCB τοποθετούν |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |
| Χρώμα: | Χέδερ Violet/4003 Χρώμα |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount Για κάμερα LVDS
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H κωδικός δεξιά γωνία συνδετήρα οχήματος GPS σήμα PCB
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector για αυτόματο GPS
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
|---|---|
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
| Αριθμός θέσεων: | καρφίτσα 4+2 |
Σύνδεσμος USB υψηλής συχνότητας FAKRA HSD DC έως 6 GHz για σταθερή μετάδοση δεδομένων
| Κύκλοι ζευγαρώσεως: | ≥ 25 |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector E-Code Κατευθείας γωνίας τύπου PCB Mount
| Φάσμα συχνότητας: | Συνεχές ρεύμα σε 6 Ghz |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector για τηλεματική GPS ή πλοήγηση
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
| Κύκλοι ζευγαρώματος: | ≥ 25 |

