Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ u n i fakra hsd ] αγώνας 216 προϊόντα.
FAKRA HSD Automotive Connector 4+2 6Pin Vehicle LVDS Για τύπους τοποθέτησης PCB
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
Αυτοκινητοβιομηχανία FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Connector E-Code Για τοποθέτηση PCB
| Χρώμα: | Πράσινο χρώμα φύλλου |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
| Αριθμός θέσεων: | 4+2PIN |
Αδιάβροχος θηλυκός συνδετήρας 4 συνελεύσεων καλωδίων HSD καλώδιο στοιχείων υψηλής ταχύτητας καρφιτσών
| Αριθμό μοντέλου: | Ομοαξονικός |
|---|---|
| Τύπος: | HSD |
| Γένος: | Θηλυκό |
FAKRA HSD ομοαξονικός PCB/Panel συνδετήρων άσπρος συνδετήρας χρώματος 4+2Pin
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
| Αντίσταση: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Καθαρός συνδετήρας αυτοκινήτου τύπου Z-Code
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Περιοχή συχνοτήτων: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
Συνδετήρας FAKRA HSD Λευκό χρώμα συνδετήρας PCB/Panel Mount
| Χρώμα: | Άσπρο χρώμα |
|---|---|
| Κώδικας: | Β-κώδικας |
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector Μπλε σύνδεσμος αυτοκινήτου
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Αριθμός θέσεων: | 2x4 Πιν |
FAKRA HSD LVDS Cable 4 pin PCB Plug Jack Connectors για οθόνες οχημάτων
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρας HSD |
|---|---|
| Συνδετήρας: | Κώδικας Β, Λευκό χρώμα. |
| lmpedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS PCB Connector 4+2PIN Λευκό χρώμα για GPS πλοήγηση ADAS
| Κατηγορία προϊόντων: | Συνδετήρας PCB HSD |
|---|---|
| Αντίσταση: | 100Ω |
| Συνδετήρας: | Κώδικας Β, Λευκό χρώμα. |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 μοίρες PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| προσανατολισμός: | Τύπος σωστής γωνίας |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 60 Β RMS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40℃ σε +105℃ |

