Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ u n i fakra hsd ] αγώνας 216 προϊόντα.
Μίνι FAKRA HFM συνδετήρες τετραγώνων ανθεκτικοί για το αυτοκίνητο 360 σύστημα καμερών
| Σύνθετη αντίσταση: | 50Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχές ρεύμα σε 9 Ghz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
Ενιαία θύρα FAKRA Z συνδετήρας τύπου WaterBlue Color για οχήματα
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας FAKRA |
|---|---|
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίο λιμάνι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C ~ +105°C |
Ο τύπος 4Pin λουριών hsd-χ καλωδίωσης LVDS στο τηλεοπτικό καλώδιο παραγωγής GVIF μπορεί να προσαρμοστεί
| Πιστοποιητικό: | Όλα τα είδη ηλεκτρονικής, εγχώριας συσκευής, αυτόματα προϊόντα |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Καρφίτσα FAKRA HSD LVDS 4 |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
Σύνδεσμος HSD 4+4Pin Κατάλληλος για εφαρμογές κάμερας LVDS, USB και IEEE 1394
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -40°C έως +105°C |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | PCB/Panel τοποθετήστε |
| Εργασιακή τάση: | 60 Β RMS |
موصل FAKRA PCB 2291392-4 رمز موصل تسخير الأسلاك للسيارات لمكونات لوحة الدوائر المطبوعة D
| Αντίσταση: | 50Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
FAKRA PCB Connector 2291392-3 Pcba Components Automotive Wire Harness Connector Κώδικας D
| Αντίσταση: | 50Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
FAKRA PCB Connector 2291392-3 Pcba Components Automotive Wire Harness Connector Κώδικας D
| Αντίσταση: | 50Ω |
|---|---|
| Συχνότητα: | Συνεχής μετάδοση έως 6 GHz |
| Αντίσταση μόνωσης: | ≥1000 MΩ |
FAKRA ο ομοαξονικός PCB κώδικας τύπων Ε συνδετήρων ευθύς για το PCB τοποθετεί
| Τύπος συνδέσμου: | Συνδετήρας PCB FAKRA |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πυροσβεστική συσκευή |
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίο λιμάνι |
FAKRA RF PCB Connector Right Angle Type Single Port E Code Connector (Συνδέτης κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρικού κυλινδρίου)
| Κωδικοποίηση / Χρώμα (Αυτοκίνητο): | Ε-κώδικας, πράσινο χρώμα |
|---|---|
| Αριθμός λιμένων: | Ενιαίος λιμένας |
| Σύνθετη αντίσταση: | 50Ω |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Connector για επικοινωνία στο όχημα
| Τύπος: | Συνδέτης 2X4Pin HSD |
|---|---|
| Κωδικός: | Γ-κώδικας, μπλε χρώμα |
| Διαμόρφωση καρφιτσών: | 2X4Pin για αξιόπιστες συνδέσεις |

